زبان:

درباره شنوا پرداز ایرانیان

شرکت شنواپردازایرانیان (SPiran) از سال 1392 فعالیت رسمی خود را در حوزه واردات محصولات شنوایی و تجهیزات پزشکی مربوطه آغاز کرد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی ارائه سمعک و وسایل جانبی کمک شنیداری برند Beltone، در طی کمتر از دو سال، این برند جهانی برجسته در حوزه سمعک را به عنوان یکی از برترین برندهای سمعک در ایران معرفی کرده و در اختیار هزاران کاربر سمعک در سراسر ایران قرار داده و با بیش از 30 کلینیک شنوایی شناسی در ایران همکاری داشته است که متقاضیان این همکاری، در حال افزایش اند.

این شرکت با بیش از 35 نیروی متعهد و کارشناس در بخش های تحقیق و توسعه، مارکتینگ، لابراتوار، امور مالی، روابط بین الملل و …، همواره به دنبال ارائه برترین برندهای حوزه شنوایی و تعادل، همراه با بالاترین سطح از ارائه خدمات به متخصصان وکاربران خود می باشد.

محصولات ما

سمعک

سمعک وسیله‌ای است که برای کمک به افرادی که از قدرت شنوایی کامل برخوردار نیستند طراحی شده ‌است. در بیشتر کشورها سمعک به عنوان یکی از تجهیزات پزشکی کلاسه‌بندی شده و از این رو برابر با مقررات ویژه این‌گونه تجهیزات مورد توجه قوانین نظارتی قرار دارند.

لوازم جانبی کمک شنیداری

علیرغم پیشرفت قابل ملاحظه سمعک ها در حیطه های مختلف، هم چنان در برخی محیط های ویژه یا در استفاده از برخی وسایل سمعی-بصری، کاربران تمایل به دریافت مستقیم سیگنال ورودی، کنترل برنامه های سمعک یا افزایش شدت سیگنال هدف نسبت به اصوات زمینه ای ناخواسته دارند که این موارد با استفاده از وسایل جانبی خاصی امکان پذیر است و فقط کافیست علاقمندی ها و نیازهای شنیداری خود را با متخصصان شنوایی شناسی در میان بگذارید تا بهترین وسایل متناسب با نیازهای شما و قابل استفاده با سمعکتان را با حداقل هزینه برای شما تجویز و تنظیم کنند.

شرکت پیشرو در زمینه ی شنوایی و اودیولوژی

بیشتر از 30+ کلینیک شنوایی نماینده در سراسر ایران

این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی ارائه سمعک و وسایل جانبی کمک شنیداری برند Beltone، در طی کمتر از دو سال، این برند جهانی برجسته در حوزه سمعک را به عنوان یکی از برترین برندهای سمعک در ایران معرفی کرده و در اختیار هزاران کاربر سمعک در سراسر ایران قرار داده و با بیش از 30 کلینیک شنوایی شناسی در ایران همکاری داشته است که متقاضیان این همکاری، در حال افزایش اند.

از جمله دیگر برندهای حوزه شنوایی که این شرکت در سال های اخیر، اقدام به رایزنی و همکاری با محص.لات آن داشته است، برند Jabra از مجموعه محصولات کمپانی GN-Hearing است.

35
تعداد
پرسنل
30
کلینیک
شنوایی
نماینده
5
سال
سابقه
فعالیت
20000
تعداد
مشتریان