زبان:

درباره شرکت

خانه درباره ما

درباره ما

شرکت پیشرو در زمینه ی شنوایی و اودیولوژی

بیشتر از 30+ کلینیک شنوایی نماینده در سراسر ایران

شرکت شنواپردازایرانیان (SPiran) از سال 1392 فعالیت رسمی خود را در حوزه واردات محصولات شنوایی و تجهیزات پزشکی مربوطه آغاز کرد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی ارائه سمعک و وسایل جانبی کمک شنیداری برند Beltone، در طی کمتر از دو سال، این برند جهانی برجسته در حوزه سمعک را به عنوان یکی از برترین برندهای سمعک در ایران معرفی کرده و در اختیار هزاران کاربر سمعک در سراسر ایران قرار داده و با بیش از 30 کلینیک شنوایی شناسی در ایران همکاری داشته است که متقاضیان این همکاری، در حال افزایش اند.

این شرکت با بیش از 35 نیروی متعهد و کارشناس در بخش های تحقیق و توسعه، مارکتینگ، لابراتوار، امور مالی، روابط بین الملل و …، همواره به دنبال ارائه برترین برندهای حوزه شنوایی و تعادل، همراه با بالاترین سطح از ارائه خدمات به متخصصان وکاربران خود می باشد.

از جمله دیگر برندهای حوزه شنوایی که این شرکت در سال های اخیر، اقدام به رایزنی و همکاری با محص.لات آن داشته است، برند Jabra از مجموعه محصولات کمپانی GN-Hearing است.

جهت ارتباط با شرکت شنواپرداز ایرانیان و دریافت اطلاعات بیشتر برای همکاری در حوزه های مختلف، می توانید به بخش “ارتباط با ما” مراجعه فرمایید.

گواهینامه ها

35
تعداد
پرسنل
30
کلینیک
شنوایی
نماینده
5
سال
سابقه
فعالیت
20000
تعداد
مشتریان