زبان:

شنوا پرداز ایرانیان

خانه بلتون

بلتون

از سال ۱۹۴۰ تا کنون بلتون بهترین کیفیت و خدمات قابل دسترسی را در اختیار کاربران سمعک قرار داده است. سال گذشته بلتون هفتاد و هفدمین سالگرد کمک به کم شنوایان برای بهتر شنیدن صدای زندگی را جشن گرفت. در این سال بلتون با معرفی سمعک فوق العاده توانمند و با کیفیت بی نظیر ضمن داشتن شعار هوشمند ترین سمعک جهان جوایز متعددی را توسط پرچمدار خود به دست آورد.

جایزه Red dot Award  در حوزه طراحی و زیبایی، Webby Award در حوزه علوم دیجیتال-وایرلس و اینترنت، کاندیداتوری Edison Award در زمینه ابداع و نوآوری  و مهمتر از همه جایزه Stevie Award برای تکنولوژی برتر در میان محصولات جدید ارایه شده در زمینه سلامت و پزشکی به انتخاب کاربران و مردم  به دست آورد.در خانواده ی بلتون تلاش ما بر این است که با ارائه ی کامل ترین و به روز ترین تکنولوژی های برتر دنیای سمعک، برای کاربران خود امکان تجربه ی لذت شنیداری را فراهم کنیم.
دراین کمپانی، به هر کاربری به عنوان یک مراجع منحصر به فرد با نیازهای شنيداري و اجتماعي متفاوت با افراد دیگر، نگاه می شود و تلاش میشود بهترین گزینه برای هر کاربر در اختیار او قرار گرفته و تیم متخصصان و کارشناسان بلتون، در تمامی مراحل، از ارزیابی و مشاوره تا قالبگیری و تنظیم سمعک در کنار کاربران بوده و بهترین خدمات بلتونی را در اختیار مراجعان، قرار میدهند و کاربران بالاترین رضایت شنوایی در محیط های مختلف را تجربه می کنند.

تماس با ما

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن: 02122921633
فکس: 02122916706
ایمیل: info@shenava-pardaz.com