زبان:

شنوا پرداز ایرانیان

خانه لوازم جانبی کمک شنیداری

لوازم جانبی کمک شنیداری

علیرغم پیشرفت قابل ملاحظه سمعک ها در حیطه های مختلف، هم چنان در برخی محیط های ویژه یا در استفاده از برخی وسایل سمعی-بصری، کاربران تمایل به دریافت مستقیم سیگنال ورودی، کنترل برنامه های سمعک یا افزایش شدت سیگنال هدف نسبت به اصوات زمینه ای ناخواسته دارند که این موارد با استفاده از وسایل جانبی خاصی امکان پذیر است و فقط کافیست علاقمندی ها و نیازهای شنیداری خود را با متخصصان شنوایی شناسی در میان بگذارید تا بهترین وسایل متناسب با نیازهای شما و قابل استفاده با سمعکتان را با حداقل هزینه برای شما تجویز و تنظیم کنند.

از جمله لوازم جانبی کمک شنیداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

-رابط مستقیم موبایل (برای دریافت مستقیم مکالمات و کلیه اصوات تلفن همراه در سمعک ها، بدون مزاحمت اصوات محیطی)

-رابط مستقیم تلویزیون (انتقال مستقیم صدای استریو و با کیفیت بالا از تلویزیون و دیگر منابح صوتی به سمعک ها)

-رابط  مستقیم شنیداری شخصی (میکروفون بسیار کوچک و کارایی که صدای فرد مورد نظر یا هر منبع صوتی دلخواه را دریافت و برای کاربر تقویت می کند تا اصوات محیطی دیگر، مزاحمتی در درک شنیداری فرد ایجاد نکنند. با کیفیت بسیار بالا و هزینه ای بسیار پایین، مناسب برای کاربرد دانش آموزان و دانشجویان در محیط های آموزشی، در جلسات و کنفرانس ها و سایر محیط های با سطح بالای اصوات ناخواسته)

-ریموت کنترل مستقیم (برای کنترل مستقیم و آسان برنامه ها و تنظیمات صدای سمعک. با قابلیت اتصال و کنترل  سایر وسایل جانبی کمک شنیداری متصل به سمعک های کاربر)

تماس با ما

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن: 02122921633
فکس: 02122916706
ایمیل: info@shenava-pardaz.com